Teslimat Bilgileri
Tarafımıza saat 14:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı gün, saat 14:00'dan sonraki siparişiniz ertesi iş günü aynı gün içerisinde hazırlanıp kargoya verilir. Cumartesi günü saat 13:00'dan sonraki ve Pazar günü vermiş olduğunuz siparişler, ilk iş günü olan Pazartesi günü anlaşmalı olduğumuz Kargoadını gir teslim edilir.

Olağandışı etkenleri ve olası Kargo Şubelerinin aksaklıklarını düşünerek,sipariş vermiş olduğunuz ürünü en geç 3 (üç) iş günü içerisinde Anlaşmalı Kargo Firmasına teslim etmeyi taahhüt eder.Bu ve diğer sebeplerden dolayı taahhüt ettiğimiz süre içerisinde ürününüz Kargoya verilmemişse, size bildirmek suretiyle, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir ve ödemeniz iade edilir.

www.aslanpasaoglu.com'dan yapacağınız alış verişlerinizde kapıdan nakit ödeme kabul edilmemektedir. Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi tarafımıza iade eder.